FTM

Úvod FTM
Parametry  
Zobrazené produkty 1 - 9 z celkových 12
Zobrazit stranu: 1 2 »
Obústek Stonfo Match

Obústek Stonfo Match

Oboustranný obůstek z velmi pevného materiálu v malé velikosti, vhodný pro lov drobných ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

119,79 Kč
Obústek Stonfo Elite piccolo

Obústek Stonfo Elite piccolo

Oboustranný obůstek z velmi pevného materiálu, vhodný pro většinu našich ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

107,69 Kč
Obústek Stonfo jednoduchý

Obústek Stonfo jednoduchý

Klasický obůstek z velmi pevného materiálu ve střední velikosti, vhodný pro většinu našich ryb. Disponuje vnitřní jehlou pro uvolňování uzlíků, klipem pro upevnění na oblečení a otvorem pro zavěšení na krk.

83,49 Kč
Vincenzo

Vincenzo

Waggler Vincenzo disponuje dříkem z nového odolného materiálu sinflex, adaptérem na výměnu antén a je vyvážen tzv. do nuly díky odnímatelným mosazným podložkám. Je k dispozici v 10, 12 a 14 gr, v balení jsou 3 kusy různých antének.

120,- Kč
FTM 49

FTM 49

Nejjemnější splávek z nabídky společnosti FTM. Disponuje velmi tenkou anténkou z nerezového drátku a kýlem rovněž z nerezového drátu. Splávek vhodný na nejcitlivější lov opatrných ryb na patentku apod.

45,- Kč
FTM 48

FTM 48

Citlivý splávek vhodný pro lov cejnů na stojatých vodách. Tvar kapky zvýrazní zvedavé záběry těchto ryb.

45,- Kč
FTM 47

FTM 47

Jemný splávek pro lov děličkou na stojatých a mírně tekoucích vodách typu Nežárka. Disponuje citlivou anténkou ze skleněných vláken a kýlem z nerezu.

45,- Kč
FTM 45

FTM 45

Splávek kulatého tvaru pro lov děličkou i bičem na proudných vodách. Disponuje vnitřním vedením vlasce, silnou anténkou ze skleněných vláken a kýlem z nerezového drátu.

45,- Kč
FTM 43

FTM 43

Univerzální splávek pro lov děličkou i bičem na stojatých i tekoucích vodách. Disponuje tenkou anténkou ze skleněných vláken s možností nasazení přídavné duté anténky pro větší viditelnost. Kýl je vyroben z nerezového drátu.

45,- Kč
Na stranu: produktů.
Zobrazit stranu: 1 2 »
Copyright 2014 - 2021 © SplávkyItalia